Обяви 0 За нас Контакти
Продава 1-СТАЕН
град София, Левски
141 482 €
276 714.74 лв.

(2 177 €, 4 257.84 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:50 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 443 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
4-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

Огромен едностаен апартамент в малка кокетна четириетажна сграда, Жилището е разположено на първи етаж и е със РЗП- ЗП-64,32м? и ЗП-51,50м?. Разпределение: дневна с кухненски бокс, баня с тоалетна, склад/мокро и разкошна тераса.
Отлична локация за района; Трамвай 22, автобуси: 12,14,78, 90,117,118. В района има две училища, две детски градини.
Нова сграда с АКТ 16.
Район с изградена инфраструктура.
Обади се сега и цитирай този код 692029
Брокер:
Клиентски център АДРЕС Кантора София Запад
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 1-СТАЕН
град София, Левски
Обява: 1a177667140210149

141 482 €
276 714.74 лв.
История на цената
(2 177 €, 4 257.84 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Левски