Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Манастирски ливади
201 600 €
394 295.33 лв.

(3 200 €, 6 258.66 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 3:10 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 2090 пъти.
Площ:
63 m2
Етаж:
4-ти от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Двустаен апатртамент на етаж ТРЕТИ с разпределение: антре, дневна с кухненски бокс и трапезария - 22,66м2, спалня-9,39м2, баня с тоалетна и тераса. Жилището е с РЗП - 62,04м2 и ЗП - 54,76м2. Отопление ГАЗ. Към апартамента има и мазе-3.03 m?, находящо се в сутерена на сградата. Възможност за покупка на ПМ. Налични ПМ.

Модерена жилищна сграда в една от най - предпочитаните части на София Манастирски ливади Изток, само на минути пеша от Южен парк и бул. 'Тодор Каблешков'.
Локацията е привлекателна и се характеризира с красива среда, доминирана от класни сгради с ниска етажност. Позиционирана на тиха улица в близост до Южен парк, лесен достъп до бул. Тодор Каблешков и бул. България .
Красива нова сграда , висок клас строителни дейности.
На метри от Южен парк. Висок инвестиционен потенциал, апартаментите са подходящи, както за лично ползване, така и за отдаване под наем, престижен и бързоразвиващ се квартал с изградена инфраструктура.
Обади се сега и цитирай този код 664672
Брокер:
Клиентски център АДРЕС Кантора София Запад