Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Оборище
199 900 €
390 970.42 лв.

(3 702 €, 7 240.48 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 3:10 на 6 май, 2026 год.
Обявата е посетена 3473 пъти.
Площ:
54 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1940 - 1949 г.

Описание на имота:

Двустаен апартамент със СВЕТЛА ПЛОЩ 54 кв.м., преустроен в тристаен, състои се от коридор, дневен тракт с кухненски бокс напълно оборудван, трапезария, просторна спалня с вграден гардероб, втора спалня с тераса към вътрешен двор, баня с тоалетна. Сменена дограма, готов за нанасяне веднага. Апартаментът притежава идеални части от поземления имот. Има мазе и таван.
Разположен на една от най-комуникативните части на бул. Мадрид с лесен достъп до градски транспорт, магазини, училища и паркови зони. Това го прави чудесен избор както за ежедневно жилище, така и за инвестиция.

Намира се в сграда в добро състояние.
Сменена дограма и външна врата, контролиран достъп.
Много светлина в общите части, разполага с вътрешен двор и идеални части от поземления имот.

Намира се в централната градска част и се ползва с всички предимства, които се предлагат за живущите в столицата.
Обади се сега и цитирай този код 679397
Брокер:
Клиентски център АДРЕС Кантора Център Адрес
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Оборище
Обява: 1b177194310210335

199 900 €
390 970.42 лв.
История на цената
(3 702 €, 7 240.48 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Оборище