Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област София, к.к. Боровец
115 000 €
224 920.45 лв.

(2 500 €, 4 889.58 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:10 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 214 пъти.
Площ:
46 m2
Етаж:
7-ми от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2005 г.

Описание на имота:

Двустаен апартамент в Боровец, състоящ се от дневна с вградена кухня, спалня, баня с тоалетна и тераса.. Отопление газ, индивидуално за всеки имот.
На 50 метра от лифта, в полите на парк Рила.
В затворен комплекс.
Готов за ползване, близо до ски пистите и лифта, поддръжка.
Обади се сега и цитирай този код 686644
Брокер:
Клиентски център АДРЕС Кантора Бизнес парк
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област София, к.к. Боровец
Обява: 1b177669063392345

115 000 €
224 920.45 лв.
История на цената
(2 500 €, 4 889.58 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област София, к.к. Боровец