Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Зона Б-5
199 000 €
389 210.17 лв.

(2 618 €, 5 120.36 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 9:55 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 377 пъти.
Площ:
76 m2
Етаж:
6-ти от 14
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

ТОП СДЕЛКА В ШИРОК ЦЕНТЪР! Гледка към вътрешен двор! Апартамента е в Секция 11 и гледа към вътрешният двор. Имота е със застроена площ от 64.5 кв.м. Намира се на етаж 6 от 14.
Ситуиран в широкия център, проектът носи предимството от бързия достъп до сърцето на столицата, главни пътни артерии, знакови културни обекти, административни и бизнес сгради и паркове.
Светъл апартамент с гледка
Отопление на ТЕЦ
Сграда от доказан инвеститор
Обади се сега и цитирай този код 691844
Брокер:
Клиентски център АДРЕС Кантора Надежда
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Зона Б-5
Обява: 1b177744570622819

199 000 €
389 210.17 лв.
История на цената
(2 618 €, 5 120.36 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Зона Б-5