Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, м-т Гърдова глава
198 500 €
388 232.26 лв.

(2 481 €, 4 852.41 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:35 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 357 пъти.
Площ:
80 m2
Етаж:
4-ти от 7
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2007 г.

Описание на имота:

Двустаен апартамент на отлична локация бул. Цар Борис III 315. Разположен на 4-ти етаж от 7, имотът предлага практично и удобно разпределение: просторна дневна с кухненски бокс и трапезария, самостоятелна спалня, баня с тоалетна, отделна тоалетна, мокро помещение, коридор и просторна тераса.

Апартаментът е след ремонт и се намира в много добро състояние готов за нанасяне или отдаване под наем без допълнителни разходи.

Отлична локация на бул. Цар Борис III бърз достъп до центъра и ключови точки
Сградата е с поддържани общи части и удобен достъп до градски транспорт, магазини и основни пътни артерии. Отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция.
Среден етаж; Функционално разпределение; Две санитарни помещения практичност за домакинството; Мокро помещение допълнително удобство; След ремонт без нужда от допълнителни инвестиции; Много добро състояние готов за нанасяне или отдаване под наем; Подходящ както за живеене, така и за инвестиция
Обади се сега и цитирай този код 690610
Брокер:
Клиентски център АДРЕС Кантора Нова София Адрес