Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Дружба 1
148 000 €
289 462.84 лв.

(2 960 €, 5 789.26 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:15 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 63 пъти.
Площ:
50 m2
Етаж:
2-ри от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

ДО МЕТРО! ЮЖЕН! СЛЕД РЕМОНТ! Представяме ви ремонтирана гарсониера в перфектно състояние. Жилището е с изцяло южно изложение и панорама към Витоша!
Апартаментът е на 50 метра от метростанция 'Дружба' . Множество автобуси, градски транспорт и хранителни магазини в близост. Локацията е перфектна за живеене , както и отдаване под наем.
Сградата е поддържана с чисти и уютни общи части.
В близост до метростанция. Отлична локация. Панорама към планина. Светла дневна и свободно паркиране

Обади се сега и цитирай този код 690582
Особености
Панел
Брокер:
Клиентски център АДРЕС Кантора Надежда
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Дружба 1
Обява: 1b177849450434034

148 000 €
289 462.84 лв.
История на цената
(2 960 €, 5 789.26 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Дружба 1