Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Оборище
300 000 €
586 749.00 лв.

(4 545 €, 8 889.25 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 19:30 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 41 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
11-ти от 14
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Двустаен апартамент в Театрална парк резидънс модерна сграда с отлична локация, разположена на метри от парк Заимов и в непосредствена близост до метростанция Театрална . Сградата е с Акт 16.

Имотът се намира на 11-ти етаж от общо 14, като предлага открити панорамни гледки към града.

Изложение: изток / североизток.

Обща площ: 66.32 кв.м
Чиста застроена площ: 53.17 кв.м

Подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция в един от най-търсените райони на София.

Разпределение: дневна с кухненски бокс 21 кв.м., спалня 11.5 кв.м., лоджия 6 кв.м.
Уникален проект- резиденция на изключително атрактивна локация. Разположен в сърцето на София, на минути от административния център на града, на изхода на метростанция и в близост до един от най- известните и посещавани градски паркове.

Затвореният комплекс разполага със собствен вътрешен парк, озеленени интериорни пространства и общи тераси за отдих и забавление. На партерно ниво са предвидени супермаркет, козметичен център, магазини и фитнес на две нива. Височината на отделните входове е различна, от единадесет до четиринадесет надземни етажа.Паркирането е подсигурено чрез подземен паркинг, на три нива. Достъпът до жилищната част се осъществява, както през индивидуални входове, така и посредством рецепция. Сред отличителните удобства на сградата са панорамен асансьор и 2 броя ескалатори, които водят до вътрешния двор и фитнеса.