Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Овча купел
193 017 €
377 508.44 лв.

(2 145 €, 4 195.26 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 3:10 на 17 април, 2026 год.
Обявата е посетена 869 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Тристаен апартамент на етаж втори с РЗП-89,36м2, ЗП-75,06м2 и разпределение: антре, дневна с кухненски бокс и трапезария-22,33м2, две спални-12,56 и 12,36м2, баня с тоалетна-3,57м2, мокро, склад и два балкона. Отпление ГАЗ. Налични ПМ и гаражи.Цени с включен ДДС.

Сграда с висококачествено и функционално изпълнение, проектирана с внимание към всеки детайл и с мисъл за комфорта на своите обитатели. Елегантна и изчистена визия, френски прозорци, просторни апартаменти с отлични вътрешни разпределения. Качествено строителство. Близост до магазини, училища и удобен достъп до Нов Български Университет. Тих и спокоен район с лесен достъп до Президент Линкълн..

Отлична локация, район с изградена инфраструктура, Метростанция Овча купел детска градина, училища, магазни.
Висок клас строителство, реномиран инвеститор с множество завършени сгради.

Район с изградена инфраструктура.
Обади се сега и цитирай този код 675438
Брокер:
Клиентски център АДРЕС Кантора София Запад
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Овча купел