Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Люлин - център
249 250 €
487 490.63 лв.

(1 819 €, 3 557.65 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:50 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 334 пъти.
Площ:
137 m2
Етаж:
5-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба просторен многостаен апартамент пред Акт 15,с функционално разпределение и отлични площи, подходящ за семейно жилище.
Имотът се състои от:
Дневна с кухненски бокс и трапезария 29,51 кв.м, с излаз към балкон
Три спални 23,19 кв.м, 18,01 кв.м и 13,33 кв.м
Две бани с тоалетна 5,55 кв.м и 3,55 кв.м
Входно антре 9,14 кв.м
Два балкона 17,17 кв.м и 2,54 кв.м
Апартаментът е с правилни форми на помещенията, добра осветеност и възможност за удобно обзавеждане. Подходящ е както за собствено ползване, така и за инвестиция.
Сградата е проектирана с внимание към комфорта и функционалността на жилищната среда.
Сградата се намира на тиха и спокойна улица, в район с подобни сгради. В близост се намират супермаркети, заведения, спирки на градски транспор, метро, училища и детски градини.
Сградата ще бъде с вискокачествени материали. Предвижда се лятото на 2026 г. да бъде завършена. Входът към сградата ще само един, а на етаж има по 6 функционално разпределени и с правилни форми апартамента.
Комфорт, бърз достъп до големи столични булеварди. Всичко, от което се нуждаете в разстояние от 5-10 мин. пешеходно разстояние.

Обади се сега и цитирай този код 635613
Брокер:
Клиентски център АДРЕС Кантора Люлин