Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Люлин - център
248 200 €
485 437.01 лв.

(1 825 €, 3 569.39 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:50 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 343 пъти.
Площ:
136 m2
Етаж:
6-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Представяме ви функционално разпределен тристаен апартамент пред Акт 15,с модерна визия и отлична осветеност. Жилището разполага с просторна дневна с кухненски бокс и трапезария с обща площ около 31 кв.м, която осигурява комфортно пространство за семейни събирания и почивка. От дневната има излаз към голям балкон с площ около 13,9 кв.м, подходящ за кът за отдих.
Апартаментът включва две спални основна спалня с площ около 14,6 кв.м и втора спалня около 9,9 кв.м, подходяща за детска стая или кабинет. На разположение са баня с тоалетна, отделна тоалетна, както и складово помещение, осигуряващо допълнително място за съхранение.
Входното антре е удобно организирано, с място за гардероб. Жилището разполага с втори балкон с площ около 14 кв.м, който допълнително увеличава усещането за простор.
Имотът е подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция, благодарение на практичното разпределение, добрите площи и възможността за комфортно обзавеждане.
Сградата се намира на тиха и спокойна улица, в район с нови сгради. В близост се намират супермаркети, заведения, спирки на градски транспор, метро, училища и детски градини.
Сградата ще бъде построена с вискокачествени материали. Предвижда се лятото на 2026 г. да бъде завършена. Входът е само един, а на етаж има по 6 функционално разпределени и с правилни форми апартамента.
Комфорт, бърз достъп до големи столични булеварди. Всичко, от което се нуждаете в близост на разстояние от 5-10 мин. пешеходно разстояние.