Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Стрелбище
355 000 €
694 319.65 лв.

(3 413 €, 6 675.25 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:25 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 100 пъти.
Площ:
104 m2
Етаж:
3-ти от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Тристаен апартамент в кв. Стрелбище, на метри от Южен парк. Разположен на трети етаж над партер в сграда с поддържани общи части. Към имота има мазе и таван. Отлична локация в тих и озеленен район.
кв. Стрелбище, в непосредствена близост до Южен парк.
Сградата е тухлена и стабилна, строена през 80-те години.
В близост до метростанция
Отлична локация
Панорамна тераса
Развита социална инфраструктура
Светла дневна
Свободно паркиране
Удобен транспорт

Обади се сега и цитирай този код 694410
Брокер:
Клиентски център АДРЕС Кантора Център Адрес
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Стрелбище
Обява: 1c177850232217735

355 000 €
694 319.65 лв.
История на цената
(3 413 €, 6 675.25 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Стрелбище