Обяви 0 За нас Контакти
Продава МНОГОСТАЕН
град София, Манастирски ливади
340 000 €
664 982.20 лв.

(1 441 €, 2 818.35 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 3:10 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1710 пъти.
Площ:
236 m2
Етаж:
2-ри от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:

Прекрасен многостаен апартамент в Манастирски ливади - запад, ул. 'Казбек'.

Апартаментът по документ за собственост е със застроена площ 200 кв.м. и има 36 кв.м. общи части. Състои се от антре, дневна с кухненски бокс, спалня, 2 детски стаи, баня с WC, отделен санитарен възел, мокро помещение, складово помещение и просторна тераса обикаляща стаите, част от която покрита с навес.

Основен ремонт и обзавеждане на апартамента са направени преди 5 години и е отлично поддръжан. Отоплението е решено отоплителна инасталация на газ, а за горещите дни има монтирани и климатици. Апартаментът се продава с вградените и трайно монтирани мебели и електроуреди.
Манастирски ливади - запад в най-предпочитаната част - в близост до комуникациите по бул. 'Тодор Каблешков', но на тихо място. В близост до много магазини, мол България, пазар Борово, спирки на тролеи 2,9, автобуси 73, 204, 61, 64, 304, трамваи 7 и 27.

В близост има 3 паркинга със свободни места.

Тухлена сграда от 2010 година. Добре поддържани общи части. Контрол на достъпа с чип и домофонна система. Асансьор.
Отлична локация
Светла южна дневна
Удобен транспорт

Обади се сега и цитирай този код 690110
Брокер:
Клиентски център АДРЕС Кантора Лозенец