Обяви 0 За нас Контакти
Продава МНОГОСТАЕН
град София, Модерно предградие
180 000 €
352 049.40 лв.

(1 333 €, 2 607.12 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:50 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 697 пъти.
Площ:
135 m2
Етаж:
1-ви от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1998 г.

Описание на имота:

ТОП ОФЕРТА в ж.к. Модерно предградие рядко срещан имот!
Просторен многостаен апартамент освен за лично ползване и с отличен инвестиционен потенциал в ж.к. Модерно предградие

Предлагаме за продажба функционален и светъл многостаен апартамент, разположен в ж.к. Модерно предградие район с бърз достъп до основни пътни артерии, градски транспорт и всички удобства за комфортен начин на живот.

Имотът е с площ от 135 кв.м. и се намира на първи жилищен етаж в добре поддържана панелна сграда от 1998 г. с контролиран достъп.

Инвестиционен потенциал:

Имотът е функционално разделен на два двустайни апартамента с отделни електромери и водомери.
Това позволява:

Живеене в едната част и отдаване под наем на другата;
Генериране на доход, който може да подпомага изплащането на ипотечен кредит;

Възможно е и лесно преустройство в тристаен + двустаен апартамент според нуждите на новия собственик.

Разпределение:

Три самостоятелни спални, всяка с излаз към балкон (лоджия);
Просторна дневна с тераса;
Отделна голяма кухня с излаз към трета тераса;
Кухненски бокс;
Две бани с тоалетни;
Килер;
Три обезопасени тераси (лоджии);

Жилището е непреходно, което гарантира удобство и уединение за всяко помещение отличен избор за голямо семейство.

Състояние:

Апартаментът е след ремонтиран и се нуждае единствено от освежаване.

Сменена ПВЦ дограма добра енергийна ефективност и шумоизолация;
Подови настилки: теракота и ламиниран паркет;