Обяви 0 За нас Контакти
Продава МНОГОСТАЕН
град София, Обеля 2
224 851 €
439 770.33 лв.

(1 906 €, 3 727.81 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:20 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 145 пъти.
Площ:
118 m2
Етаж:
4-ти от 8
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Гъвкави схеми на плащане, без оскъпяване и без комисион на цени на инвеститора!

20% на предварителен договор; 80% след АКТ 16! Отстъпки в цената при плащане над 50% на предварителен договор!

Многостаен апартамент с РЗП- 117,11м?, ЗП-96,21м? с включен склад 18-3,29м?. Разпределение: коридор, дневна с кухненски бокс и трапезария, три спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна, балкон. Отопление ТЕЦ. Изложение и/ю.

Съвременен жилищен комплекс от затворен тип с контролиран достъп, създаден да осигури спокойствие, сигурност и качествен начин на живот. Проектът се отличава с модерна визия, висок клас строителство и добре планирана среда, съчетаваща функционалност и удобство за ежедневието. Отоплението е предвидено на ТЕЦ. Жилищата ще бъдат с висок клас дограма с троен стъклопакет. Общите части са луксозно завършени с гранит, висок клас асансьор.

Сградата е на 8 етажа с РЗП-5 279 кв.м. върху които са разположени: 47 апартамента, паркоместа и гаражи.

Етапи на строителство:

АКТ 14 декември - 2026 г.

АКТ 15 ноември - 2027 г.

АКТ 16 декември- 2027 г.

Отлична локация за района, удобен транспорт: Метростанция Обеля на 5 минути. Трамвай 6, Автобуси 30,31,41,26 по бул. Ломско шосе .

Модерна жилищна сграда с окачена фасада и изпълнена с висококачествени материали, гарантиращи естетика, енергийна ефективност и дълготрайност.
Обеля-2 е бързоразвиващ се квартал с добре изградена инфраструктура. В близост до сградата има: