Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Дървеница
500 €
977.92 лв.

(11.36 €, 22.22 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 10:50 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 260 пъти.
Площ:
44 m2
Етаж:
6-ти от 8

Описание на имота:

Предлагаме Ви слънчева гарсониера в ж.к. Дървеница. Състои се от входно антре, всекидневна със спален кът, кухня, баня с тоалетна, балкон.
Сграда:
Панелна сграда със заключващ се вход, добре поддържани общи части, асансьор.
Предимства:
Топлъл, слънчев апартамент с ниски конумативни разходи. Отопление на климатик, топла вода на ТЕЦ. Свободен за наемане!
Местоположение:
ж.к. Дървеница до Метростанция Мусагеница. Транспорт в близост: Метростанция Мусагеница; Автобус: 280, 88, 123, N2;/ Код оферта: 690945
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
Окабеляване
За контакт:
0884722121
Брокер:
Кантора Наеми и Бизнес имоти София
0888818921
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Дървеница
Обява: 2b177571375967601

500 €
977.92 лв.
История на цената
(11.36 €, 22.22 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Дървеница