Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Витоша
1 190 €
2 327.44 лв.

(11.9 €, 23.27 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:35 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 2 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
2-ри от 2

Описание на имота:

Предлагаме под наем стилен тристаен апартамент в луксозния затворен комплекс Reina Sofia Residence. Комплексът разполага с жива охрана, контролиран достъп и отлично поддържани общи части, осигуряващи спокойствие и комфорт на своите жители.

Жилището е с чисто ново, модерно обзавеждане и функционално разпределение. Състои се от: входно антре, просторен хол с кухненски бокс и излаз към тераса, две самостоятелни спални, две бани с тоалетни, мокро помещение. В наемната цена са включени подземен гараж и таксите за поддръжка на комплекса. Наемането на гаража не е задължително. Отоплението е решено чрез висок клас климатици. Имотът е отличен избор за хора, търсещи комфорт, сигурност и престижна локация.
кв.Витоша, комплекс Reina Sofia Residence. Локацията е изключително комуникативна в непосредствена близост до Мол Парадайс, и Зоологическа градина- София.
Отлична, нова тухлена сграда.
Чисто ново обзавеждане, подземен гараж и такси включени в цената. Бърз достъп до основни пътни артерии, градски транспорт, магазини и заведения.
Обади се сега и цитирай този код 695278
Особености
Асансьор
С гараж
Обзаведен
За контакт:
0888 818 921
Брокер:
Адрес недвижими имоти София/наеми
0888 818 921