Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем ОФИС
град София, Малинова долина
3 000 €
5 867.49 лв.

(17.14 €, 33.52 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Коригирана в 10:01 на 16 април, 2026 год.
Обявата е посетена 70 пъти.
Площ:
175 m2
Етаж:
4-ти от 7

Описание на имота:

Предлагаме Ви, три офис помещения с обща квадратура 175 кв.м. Разпределени по следният начин: Зала 1 - 86,13 кв.м. ; Зала 2 - 73,92 кв.м. и Зала 3 - 15,51 кв.м. Оборудвани с офис мебели и десктопове. Допълнително може да се използва зала за презентации с видео стена.
We offer you three office spaces with a total area of ​​175 sq.m. Distributed as follows: Hall 1 - 86.13 sq.m.; Hall 2 - 73.92 sq.m. and Hall 3 - 15.51 sq.m. Equipped with office furniture and desktops. Additionally, a presentation room with a video wall can be used.
XS Tower e нова, модерна и луксозна сграда.
XS Tower is a new, modern and luxurious building.
-Additional parking space rental
Бърз и лесен достъп до южната дъга на гр. София. Автобусна спирка на 111,314,X9, X10.
Quick and easy access to the southern arc of Sofia. Bus stop on 111,314,X9, X10.
Код на офертата: 680761
За контакт:
0882302227
Брокер:
Кантора Наеми и Бизнес имоти София
0888818921